EN FA
Menu
نائب رییس مرکز خدمات سرمایه گذاری سیستان و بلوچستان: در صورتی که وضعیت مجوزهای مرغداری صادره مشخص شود می توان پروژه های  غیر فعال را با واگذاری به سرمایه گذاران دارای اهلیت فعال نمود تا از این طریق بت
مدیر سیستم / ﺳﻪشنبه, 19 اسفند,1399 / دسته ها: اخبار مرکز

نائب رییس مرکز خدمات سرمایه گذاری سیستان و بلوچستان: در صورتی که وضعیت مجوزهای مرغداری صادره مشخص شود می توان پروژه های غیر فعال را با واگذاری به سرمایه گذاران دارای اهلیت فعال نمود تا از این طریق بت

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی جلسه چهارم مرکز خدمات سرمایه گذاری استان به نائب رییسی مرتضوی مدیر کل امور اقتصادی و دارایی، قائنی مدیر کل دفتر جذب سرمایه گذاری استانداری، مدیران و نمایندگان دستگاههای اجرایی مرتبط صبح روز یکشنبه مورخ 17/12/1399 در سالن مرکز خدمات استان برگزار گردید.

در این جلسه مرتضوی  با عنایت به جلسات پیشین و تاکید بر تعیین تکلیف مجوزهای اعطا شده برای مرغداری ها گفت: با توجه به بحث هایی که در جلسات کارگروه تنظیم بازار مطرح شد با مشکل کمبود عرضه مرغ در استان مواجه هستیم و سهم بالایی از نیاز استان از سایر استانها تامین می شود.

وی افزود:  در صورتی که وضعیت مجوزهای مرغداری صادره مشخص شود می توان موارد غیر فعال را با واگذاری به سرمایه گذاران دارای اهلیت فعال نمود تا از این طریق بتوان بخشی از تامین نیاز استان را انجام داد.

ایشان در ادامه از اعلام آمادگی سرمایه گذار خارجی بنابر درخواست کتبی ایشان برای سرمایه گذاری در این حوزه خبر داد.

در ادامه قائینی مدیر کل دفتر جذب و حمایت سرمایه گذاری استانداری عنوان کرد:  از جمله اولویت ها در حوزه مرغداری ها و پرورش طیور زون بندی مناطق مستعد سرمایه گذاری و فراهم سازی بسترهای لازم در این مناطق است. این مسئله در بسیاری کشورهای موفق اجرایی شده است که به عنوان نمونه می توان به کشور دانمارک به عنوان بزرگترین تامین کننده گوشت اروپا اشاره نمود.

در پایان  نمایندگان دستگاه های مرتبط، به اعلام نظر در این خصوص پرداختند.

Print
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
157

انتخابگر پوسته

دی ان ان